Дошкільна освіта Італії є не обов’язковою і представлена державними та приватними дитячими установами. Вона належить до першого циклу освіти та складається з дитячих ясел і дитячих садків.

До дитячих ясел приймають дітей віком від 3 місяців і до 3 років. Організацією дитячих садків займаються муніципалітети або приватні особи.

Для зарахування в муніципальні дитячі ясла необхідно подати заяву в часовий період і заклад, установ­лені міською владою. У запиті вказують одну або кілька дитячих установ, куди батьки бажають віддати ди­тину в порядку переваги, залежно від місця проживання або роботи. Запиту надається оцінка з урахуванням зайнятості батьків, наявності інших дітей на утриманні, соціальних та медичних проблем сім’ї. Дітей зарахо­вують у ясла на основі цих оцінок. Умови зарахування не є однаковими в різних муніципалітетах.

Дітей, яким виповнилося 2 роки, можна віддати у так звані Зе7іопі Ргітауега. Це – ясла, що є частиною приватних дошкільних закладів для дітей віком від 24 до 36 місяців.

До дитячого садка (материнської школи), що може бути державним чи приватним, зараховують дітей, які досягли трирічного віку. Відвідування цієї навчальної установи розраховане на три роки.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *