У межах Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдвом разом!» упродовж 3-9 січня Львівщину відвідала учнівська делегація, що прибула на Різдвяні свята до Буського району з Рубіжного Луганської області.

Мета акції – культивування українських народних традицій, ознайомлення з сучасним побутом, історією та культурою західного регіону України.

Під час перебування на Бущині діти проживали у родинах бужан. Для них підготували цікаву програму. Зокрема, луганські школярі вчили колядки та різдвяні вітання, мали змогу поспілкуватися зі своїми ровесниками, ознайомитися з культурою та традиціями Галичини.

Для маленьких гостей були проведені екскурсії до Олеського, Підгорецького, Золочівського замків і літописних давньоруських міст Бужеська та Пліснеська, а також організовано відвідини музеїв та історичних місць Львова.

Окрім цього діти відвідали Буську районну державну адміністрацію та районну раду. Їх радо зустріли перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман і голова районної ради Володимир Замроз, пригостивши всіх солодощами і подарувавши на згадку книгу «Буська земля».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу