Згідно з наказом ректора НТУ «ХПІ» Леоніда Товажнянського визначено результати огляду-конкурсу студентських гуртожитків НТУ «ХПІ». Фінальним етапом оцінювання стало традиційне відвідування гуртожитків адміністрацією університету, що відбулося 5 січня.

Оцінювали як умови життя студентів, зовнішнє оформлення коридорів і місць загального користування, так і роботу студентської ради, діяльність якої спрямована на вирішення адміністративних і господарських питань, забезпечення порядку та поліпшення умов життя студентів у гуртожитку.

Студенти у свою чергу мали можливість поспілкуватися з керівництвом університету та отримати відповіді на  запитання, що стосуються їхнього проживання в гуртожитках.

У 2014 році за активної участі студентських рад гуртожитків, адміністрації університету, адміністрації студмістечка, деканів, завідувачів кафедр, профспілкових організацій та Органу студентського самоврядування НТУ «ХПІ» «Студентський Альянс» проведено великий обсяг робіт з поліпшення умов проживання в гуртожитках.

Особлива увага приділялася ремонту гуртожитку № 13 по вулиці Клочківській, 218а, на умови життя в якому студенти неодноразово скаржилися, зокрема на сторінках і в групах соціальних мереж. Зокрема було проведено капітальний ремонт інженерних мереж, водопроводу та каналізації, на що було витрачено понад 214 500 гривень.

У гуртожитку № 7 (вул. Переможна, 19) силами студентів без залучення підрядників відремонтовано 4 поверх і закінчено заміну всіх стояків водопостачання, а в гуртожитку № 12 студенти також відремонтували кухню. Приділялася увага і ремонту покрівлі та сантехнічних систем.

Усього на ремонт гуртожитків у 2014 році було витрачено понад 1,9 млн гривень.

На засіданні ректорату затвердили такі результати конкурсу:

  1 місце – гуртожиток № 7;

  2 місце – гуртожиток № 12, гуртожиток № 15;

  3 місце – гуртожиток № 1;

  4 місце – гуртожиток № 5;

  5 місце – гуртожиток № 9, гуртожиток № 14;

  6 місце – гуртожиток № 11;

  7 місце – гуртожиток № 16;

  8 місце – гуртожиток № 13.

Прес-служба НТУ “ХПІ”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу