У Запоріжжі під егідою обласного відділення Асоціації спортивних журналістів України та газети «Запорізька правда» пройшов щорічний конкурс «Лауреати спортивного року». Традиційно спортивні журналісти та діячі називають свої варіанти трьох кращих спортсменів, тренерів і команд з ігрових видів спорту. За підсумками голосування кращим спортсменом 2014 року став аспірант Запорізького національного університету, чемпіон Європи та світу, веслувальник Олександр Надтока. У голосуванні він набрав 42 бали, чим суттєво обійшов всіх інших претендентів. Олександру Надтоці вдалося вибороти дві золоті медалі на найпрестижніших змаганнях сезону – Чемпіонаті Європи та світу. Почесні нагороди аспірант ЗНУ здобув у складі екіпажу парної четвірки разом із Іваном Довгодьком, Артемом Морозовим та Дмитром Михаєм. До речі, перше місце в категорії «Кращий тренер» із результатом 35 балів посів наставник Олександра Надтоки – заслужений тренер України, завідувач кафедри олімпійського та професійного спорту Запорізького національного університету, доктор педагогічних наук, професор Андрій Сватьєв. Друге місце з 24 балами посіла випускниця Запорізького національного університету – дзюдоїстка Марина Черняк. Цього року вона отримала три срібла на турнірі зі світової серії гран-прі, золото та бронзу Кубка Європи. А найвищим досягненням дівчини стала бронзова медаль найпрестижнішого турніру континенту – чемпіонату Європи. Поступилася всього одним балом Марині Черняк та посіла третю позицію щорічного конкурсу студентка Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету Єлизавета Бабій. Вона в 2014 році здобула золото ІІ юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні (тренер – майстер спорту міжнародного класу, багаторазова чемпіонка України, Європи та світу з легкої атлетики, доцент кафедри фізичного виховання Запорізького національного університету Вікторія Бабій).  Прес-центр ЗНУ