Президент України Петро Порошенко підписав указ про підтримку пропозиції Національної академії наук щодо підготовки та видання протягом 2013-2026 років багатотомної Великої української енциклопедії.

Відповідний указ розміщений на офіційному сайті Глави держави.

“Внести до указу Президента України від 2 січня 2013 року № 1 “Про Велику українську енциклопедію” такі зміни: статтю 1 викласти в такій редакції: Підтримати пропозицію Національної академії наук України щодо підготовки та видання протягом 2013 – 2026 років багатотомної Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді”. У статті 3. у пункті 1 цифри і слова “2013-2020 років Великої української енциклопедії” замінити цифрами та словами “2013-2026 років багатотомної Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді”, – йдеться у документі.

Президент доручив Кабінету Міністрів передбачати під час доопрацювання проекту закону про Держбюджет на 2015 рік, а також при підготовці проектів законів про держбюджет на наступні роки видатки на фінансування діяльності відповідно до обґрунтованих потреб Державної наукової установи “Енциклопедичне видавництво”, зокрема для підготовки та видання багатотомної Великої української енциклопедії в електронному та паперовому вигляді, створення і належного функціонування енциклопедичного веб-порталу.

Окрім того, Порошенко доручив опрацювати в установленому порядку питання щодо передачі приміщення по вул. Б.Хмельницького, 51а в Києві, де розміщується Державна наукова установа “Енциклопедичне видавництво”, з комунальної в державну власність, а також обговорити доцільність та умови передачі у відання Національної академії наук України Державної наукової установи “Енциклопедичне видавництво” та вдосконалити умови оплати праці її працівників.

За інформацією ukrinform.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу