У межах Всеукраїнської акції «Святкуймо Різдво разом!» 5 січня до Львова прибула делегація учнів та студентів у кількості 34 осіб та 2 дорослих із смт Білокуракине Луганської області.

На головному залізничному вокзалі їх уже чекали автобуси «Школярики» відділу освіти Турківської РДА, якими вони і добралися до м. Турка, де й переночували в місцевій школі-інтернаті.

Зранку, після сніданку, начальник відділу освіти Турківської РДА Кропивницький М.М. вручив усім членам делегації пам’ятні подарунки, а саме: путівники, буклети, збірки колядок тощо, і діти роз’їхалися по родинах м. Турки, сіл Розлуч, Лосинець, Карпатське для зустрічі Святвечора та святкування Різдва Христового.

8 січня автобуси «Школярики» доставили дітей до Західного реабілітаційного центру спортсменів-паралімпійців села Верхнього Турківського району, де відбулася оглядова екскурсія.

Також дітей ознайомили з Ужоцьким перевалом, де проходить межа Львівської та Закарпатської областей, і де відбувся бій між Січовими Стрільцями та армією Муравйова.

Після цього школярів з Луганщини зустрічали в Н. Висоцькому НВК. Для них було організовано перегляд вертепу.

Потім усі діти повернулися до Турківської школи-інтернату, а зранку 9 січня разом із представником відділу освіти вирушили до Львова на екскурсію, під час якої ознайомилися з визначними історичними та культурними місцями міста Лева. Ввечері вони повернулися додому.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу