У  рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули» 15 січня з 10.00 до 20.00 на сцені Центру творчості дітей та юнацтва Галичини проведуть конкурсний відбірковий тур фестивалю для колективів з  усієї України.

У заході візьмуть участь мистецькі колективи та солісти з Волинської, Рівненської, Житомирської, Київської, Хмельницької, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Запорізької, Закарпатської областей та Києва. Загальна кількість учасників від України – 425 осіб (76 солістів і мистецьких колективів). Серед гостей члени журі відберуть кращих виконавців, які стануть лауреатами фестивалю-конкурсу та візьмуть участь разом із переможцями обласного туру в гала-концерті, що пройде у ЦТДЮГ 16 січня. Початок гала-концерту – о 12.00.

Нагадуємо, що, відповідно до наказу департаменту освіти і науки ЛОДА, упродовж 19-21 грудня 2014 року в Центрі творчості дітей та юнацтва провели обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв «Різдвяні канікули».

Метою фестивалю є залучення творчої молоді Львівщини, а також гостей із інших областей України та з-за кордону до змістовного проведення вільного часу, виявлення та підтримка нових талановитих виконавців та творчих колективів.

Організаторами фестивалю є департамент освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації та Центр творчості дітей та юнацтва Галичини.

Виступи учасників компетентне журі оцінювало у трьох вікових категоріях (від 7 до 10 років – І вікова категорія, від 11 до 14 років – ІІ вікова категорія, від 15 до 18 років – ІІІ вікова категорія) за такими мистецькими напрямами:

вокальні ансамблі, малі вокальні форми, індивідуальні виконавці (солісти) у жанрі класичної музики;
вокально-хореографічні, фольклорні колективи та вертепи з уривками великих фольклорних вистав (до 10 хв.);
вокальні ансамблі, троїсті музики та окремі виконавці у жанрі народної музики (до 10 хв.);
колективи народного танцю (2 танці);
колективи та окремі виконавці сучасного напряму хореографічного мистецтва (естрадні, бальні та інші (2 танці);
вокальні ансамблі та окремі виконавці у жанрі сучасної пісні (виступ під мінусову  фонограму);
читці (виконуються твори, пов’язані з новорічно-різдвяною тематикою, та український гумор) – виступ до 7 хв.
Загальна кількість учасників фестивалю від Львівщини становить 1 764 особи, це – 163 солісти й творчі колективи. Найбільш чисельні делегації цього року представляли Яворівський, Перемишлянський, Жидачівський, Жовківський, Радехівський, Пустомитівський райони, міста Стрий, Червоноград, Дрогобич, Самбір і Львів.

Після обговорення результатів конкурсних виступів журі під керівництвом народного артиста України, соліста Львівської філармонії М. Шуневича відзначило найкращих, які стали лауреатами фестивалю. Зокрема, найвищих результатів досягли представники Жовківського, Яворівського, Перемишлянського та Жидачівського районів, міст Дрогобича, Червонограда та Львова.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу