16-річний школяр довів, що він програміст за $ 30 000 - 16.07 Конкурс программистов ВКонтактеСоцмережа “ВКонтакте” підбила підсумки чемпіонату з програмування VK Cup 2012. У чемпіонаті, організаторами якого стали “ВКонтакте” і ресурс для програмістів Сodeforces, взяли участь програмісти 14 – 23 років з різних країн світу. Фінал змагання відбувся з 13 по 16 липня в головному офісі соцмережі в Санкт-Петербурзі.

Перше місце посів 16-річний школяр з Китаю Южу Гу (Yuzhou Gu). Він здобув приз – 30 000 доларів. Друге місце і 20 000 доларів дісталися його співвітчизникові, 17-річному Кінші Вану (Qinshi Wang). Бронзовим призером став 17-річний білорус Геннадій Короткевич, який отримав від організаторів 10 000 доларів.

У десятку кращих увійшли ще двоє китайських учасників, а також поляк, індонезієць, українець і двоє росіян.

Завдання чемпіонату будуть опубліковані на сайті Сodeforces уже сьогодні. Всі зможуть випробувати свої сили в  їх вирішенні і надіслати результати на перевірку організаторам змагання.

“ВКонтакте” і раніше надавала підтримку конкурсам програмістів, але вперше стала організатором міжнародного змагання.

Міжнародні конкурси для програмістів проводить також соціальна мережа Facebook. Вони відбуваються щорічно і мають назву Facebook Hacker Cup. Вік учасників не обмежується.

За матеріалами Lenta.ru

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *