15 січня 2015 року в с. Яворів Турківського району Львівщини було відкрито другу чергу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. Захід розпочався з хвилини мовчання, щоб вшанувати пам’ять загиблих мирних жителів, автобус із якими терористи обстріляли під Волновахою.

Участь у відкритті центру взяли міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, президент Національного комітету спорту інвалідів України, уповноважений Президента України з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич, губернатор Львівської області Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Петро Колодій, члени національних паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України з лижних гонок та біатлону, паралімпійці з інших видів спорту, головні тренери та фахівці національних олімпійських, паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України з зимових видів спорту, люди з інвалідністю, які проходять реабілітацію засобами фізичної культури і спорту, громадські активісти.

«Це фантастичний та унікальний об’єкт, яким Україна може пишатися, бо він відповідає всім європейським стандартам реабілітації людей з обмеженими можливостями. Тут також проходитиме реабілітація воїнів АТО засобами спорту. Вже з 1 лютого центр готовий приймати перших бійців і ветеранів АТО, є тут і унікальні тренажери, наприклад, такий, що може навчити кататися на лижах інвалідів», – наголосив Ігор Жданов.

Крім того, міністр молоді та спорту України подякував Валерію Сушкевичу за плідну роботу з розвитку паралімпійського руху в Україні.

У рамках візиту на Львівщину Ігор Жданов також оглянув Західний реабілітаційно-спортивний центр і взяв участь у нагороджені переможців і призерів чемпіонату України з лижних гонок.

За матеріалами сайту Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *