Згідно з наказом № 2 Міністерства освіти і науки України від 06.01.2015 року «Щодо безпеки у навчальних закладах» із метою гарантування безпеки студентів та співробітників університету під час перебування на території кампусу, корпусів і гуртожитків адміністрація університету ухвалила рішення вжити комплекс заходів.

В університеті вже регулярно проводиться роз’яснювальна робота з деканами, завідувачами кафедр, старостами академічних груп, студентами та співробітниками університету щодо правил поведінки у надзвичайних ситуаціях. Зокрема, до цієї роботи вже залучалися експерти Служби безпеки України, які виступили із доповіддю на засіданні вченої ради НТУ «ХПІ» і ознайомили слухачів із правилами поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів на території університету та за її межами. У результаті із залученням спеціалістів кафедри охорони праці та навколишнього середовища була розроблена та розповсюджена пам’ятка поводження із виявленими підозрілими або вибухонебезпечними предметами, зокрема і з замаскованими під них речами.

Територія університету охороняється цілодобово як службою охорони, так і з залученням сил студентів. На території обмеженого доступу планується підсилення охорони та встановлення пропускного режиму: туди можна буде потрапити через два виходи, показавши співробітникові служби охорони посвідчення або студентський квиток. Доступ сторонніх осіб до університету буде обмежений.

Додатково планується встановити камери відеоспостереження на входах до корпусів, гуртожитків університету, а також на центральних алеях. Ці камери працюватимуть у режимі реального часу, а зображення з них транслюватимуться на офіційному сайті ВНЗ. Крім того, дані з камер записуватимуться та зберігатимуться впродовж 10 днів від моменту запису.

Адміністрація університету закликає студентів та співробітників бути пильними та соціально відповідальними і дотримуватися загальноприйнятих правил безпеки, особливо в цей непростий час, оскільки від цього залежить життя та здоров’я кожного з нас.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу