Маленьких янголят-оберегів разом із патріотичними малюнками, віршованими листами з побажаннями здоров’я та перемоги нашим бійцям у зону АТО передадуть волонтери, – повідомляє сайт МВД України.

Упродовж тижня учні Бериславської загальноосвітньої школи № 1 на уроках трудового навчання виготовляли янголят і малювали плакати патріотичного змісту. У цьому їм допомагав учитель і працівник кримінальної міліції у справах дітей райвідділу.

u7g7yДіти самі виступили з ініціативою підтримати захисників Вітчизни, які відстоюють незалежність і територіальну цілісність України. Також на уроках школярам розповіли про правоохоронців, які несли службу в зоні проведення антитерористичної операції та нещодавно повернулися додому.

Як повідомив начальник Бериславського райвідділу міліції Валентин Гладкий, за участь у доброчинній акції, розуміння сучасної проблеми України, виховання патріотизму й найкращих цінностей у підростаючого покоління керівництво райвідділу нагородило педагогічний колектив школи подякою.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *