Завдяки сприянню первинної профспілкової організації Запорізького національного університету співробітники та студенти вишу під час новорічно-різдвяних свят мали можливість відвідати дивовижні куточки рідної країни та добре відпочити. Вже на початку 2015 року 44 особи – 34 співробітники та викладачі й 10 студентів ознайомитись із архітектурою, культурою та різдвяними традиціями Львівської, Івано-Франківської, Закарпатської та Тернопільської областей, а також помилувалися красою зимових Карпат.

Цікавими історичними пам’ятками Закарпаття, які найбільше запам’яталися відвідувачам, стали маєток графа Шенборна та замок Паланок. На Тернопільщині учасники подорожі відвідали знамениту Почаївську Лавру і побували біля джерела Святої Анни. Незабутні враження та емоції також подарували огляди інших міст і селищ Західної України. На шляху до міста Рахова автобус із екскурсантами зупинився в селі Ділове, яке є географічним центром Європи.

Під час екскурсії її учасники також оглянули єдину на території України оленячу ферму. Позитивні емоції отримали всі екскурсанти, адже вони мали змогу погодувати оленів і побачити маленьких оленят, а потім провели дегустацію сиру на приватній сироварні «Баранове» (с. Іза).

Найцікавішим моментом подорожі, за словами її учасників, стали відвідування гірськолижного комплексу «Буковель» і підйом на однойменну гору. Захопливим стало і святкування Різдва за давніми українськими традиціями. А на завершення туру Західною Україною екскурсійна група мала змогу побачити найбільшу в Україні шопку – макет вифлеємської повітки, в якій народився Ісус Христос.

Позитивні емоції та враження, які отримали учасники зимового туру під час подорожі, допоможуть їм із новими силами взятися до роботи та навчання.

 Прес-центр ЗНУ

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу