Сьогодні, 19 січня, рейсом PS 306 Рим-Київ повертається група з 30 українських дітей, які протягом місяця оздоровлювались і відпочивали на острові Сицилія, Італія, – повідомляє прес-служба Міністерства закордонних справ.

До складу групи увійшли діти-сироти, батьки яких загинули під час Революції гідності та АТО. Реалізація проекту стала можлива завдяки співпраці департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України з українсько-італійською Асоціацією «Нові межі» (м. Катанія, Сицилія) та за особистої підтримки кандидата в Почесні консули України на островах Сицилія та Сардинія Коррадо Лабізі.

Завдяки небайдужості до гуманітарного проекту асоціації «Нові межі» італійські та змішані українсько-італійські родини півдня Італії оплатили всі транспортні витрати та приймали протягом місяця дітей з України.

Діти отримали можливість ознайомитися з багатою культурою та традиціями  Південної Італії, а також взяти участь у низці оздоровчо-реабілітаційних проектів.

Президент Асоціації «Нові межі» Юлія Динніченко, яка супроводжуватиме групу в аеропорту «Бориспіль», повідомила про намір розвивати цей проект на регулярній основі – у співпраці з українською та італійською сторонами.

Довідково

Створена у 2008 році українсько-італійська асоціація «Нові межі» є єдиним осередком української громади на о. Сицилія.

Вона є першою заснованою іноземцями асоціацією в Італії, що отримала акредитацію при місцевому Міністерстві праці та соціальної політики для організації прийому неповнолітніх дітей на оздоровлення та відпочинок.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу