Президент Петро Порошенко разом із дружиною на Майдані Незалежності взяли участь у Марші миру «Я – Волноваха», віддавши данину пам’яті всім, хто загинув від рук терористів, всім, хто поклав життя за свободу та незалежність України.

Молебень за загиблими українськими воїнами, за Героями Небесної Сотні, за тими, хто загинув від рук терористів, в тому числі за жертвами трагедії під Волновахою, коли в результаті артобстрілу терористами блокпосту загинули 13 пасажирів цивільного автобусу.

Звертаючись до присутніх, Президент заявив: «Сьогодні наш марш та спільна молитва є історичною акцією на Майдані Незалежності, бо ми боремось за нашу свободу та незалежність». «Ми не віддамо жодного клаптика української землі!» – заявив Петро Порошенко, відзначивши, що сьогодні вночі «кіборги» в Донецькому аеропорту продемонстрували мужність, патріотизм, героїзм та показали приклад того, як треба захищати Україну.

Також Марші єдності пройшли в Одесі, Харкові, Сумах, Полтаві, Житомирі, Черкасах та Хмельницькому.

Крім того, акції на підтримку України сьогодні пройшли також у низці країн світу. Зокрема, пам’ять жертв теракту під Волновахою вшановували у столиці Нової Зеландії – місті Окленд, у Дубліні, Парижі, Римі, Франкфурті, Утрехті, Лейпцигу, Лондоні та Гамбурзі.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу