20 січня з 11:00 Освітній портал “Педагогічна преса” транслював повторну відкриту процедуру жеребкування, що визначила склад експертів із конкурсного відбору підручників із кожного навчального предмета для учнів 4-х та 7-х класів.

Метод «випадкових чисел» обрано Міносвіти з метою забезпечення прозорого, об’єктивного та неупередженого оцінювання конкурсних матеріалів оригінал-макетів підручників.

Учора, 19 січня, завершився термін подання електронних версій проектів підручників. Загалом надійшло 259 проектів: 99 – для 4-го класу і 160 – для 7-го. Про це, зокрема, повідомив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський перед початком повторної процедури  жеребкування.

Тож, відповідно до наказу про проведення конкурсу, експерти оцінюватимуть ці підручники з 27 січня до 20 лютого.

– Втішно, що є позиції, на які надійшло достатньо багато конкуруючих проектів підручників. І я думаю, що це добре. Експерти матимуть, із чого обирати. А найголовніше, що потім учителям і дітям буде з чого обрати, – зазначив Павло Полянський.

Трансляція відбувалась із зали колегії Міністерства освіти і науки України. Повторну процедуру жеребкування можна подивитись у записі.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Один коментар до “Онлайн-трансляція із МОН. Повторне жеребкування визначило експертів із конкурсного відбору підручників”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *