На класну годину до учнів навчально-виховного комплексу Павлиського ліцею ім.В.О.Сухомлинського, що на Кіровоградщині, завітав старший оперуповноважений сектору карного розшуку Онуфріївського райвідділу міліції Роман Михайленко, який був у лавах правоохоронців, котрі несли службу в містах Слов’янськ і Красний Лиман на початку проведення антитерористичної операції.

Діти з перших вуст почули інформацію про ситуацію на сході країни, про роботу правоохоронців у зоні проведення АТО та про реалії життя мешканців цих територій.

Роман Іванович розповів про особливості несення служби на блокпостах і здійснення контрольно-пропускного режиму. Поділився історіями з життя своїх колег і простих людей, у яких звуки пострілів артилерії викликають невимовний жах.

Також майор Михайленко навів приклади патріотизму волонтерів і героїзму наших військових, разом із якими він ніс службу.

Діти уважно слухали правоохоронця, ставили запитання і самі розповідали про непросте життя на сході, адже у двох дітей рідні наразі також перебувають у зоні АТО.

Наприкінці зустрічі Роман Іванович побажав усім миру і наголосив на тому, що Україна – єдина, і сьогодні будь-яка, навіть найменша підтримка та допомога кожного, надзвичайно важлива для тих, хто не шкодуючи свого життя, захищає її.

За матеріалами mvs.gov.ua 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу