Викладач кафедри соціальної педагогіки соціально-психологічного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка, керівник Житомирської обласної молодіжної громадської організації «Паритет» Наталія Тарасенко стала координатором проекту «Студії культури миру для соціальних педагогів / працівників Житомирщини», який реалізовуватиметься  цьогоріч.

Студії культури миру мають на меті посилити спроможність соціальних педагогів/ працівників Житомирщини з питань інтеграції та успішної соціалізації внутрішньо переміщених осіб, вирішення конфліктних ситуацій, запобігання і протидії дискримінації, гендерного насильства.

Тематика навчання включатиме обговорення концепції гендерної рівності, ролі жінок у мирному врегулюванні конфліктів, методичного інструментарію для роботи соціальних педагогів та соціальних працівників з утвердження прав людини, розробку та проведення ефективних комунікаційних кампаній в інтересах жінок та дітей.

Соціальні педагоги та соціальні працівники, які успішно опанують програму студій, проведуть серію тематичних заходів, що й стане результатом проекту.

Прес-центр ЖДУ імені Івана Франка

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу