Днями в Мукачевому Закарпатської області відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька – 2015», який досяг свого повноліття – ось уже вісімнадцять років поспіль він збирає разом талановиту  молодь з усієї України.

Цьогоріч у XVIII фестивалі-конкурсі брали участь солісти, дуети та ансамблі з Волинської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької, Кіровоградської областей та Києва, Борисполя, Миколаєва, Білої Церкви, Вишгорода, Корсунь-Шевченківського, Харкова, Хмельницького, Білопілля, Вишгорода, Іллічівська, Львова, Староконстянтинова, Нетішина, Кіровограда, Херсона, Нововолинська.

Закарпаття представляли учасники з Ужгорода, Мукачевого, Хуста, Виноградова, Іршави, Перечина, Рахова, Тячева, а також колективи з Хустського, Іршавського, Перечинського районів. Усього в конкурсі взяли участь понад 190 солістів, 13 дуетів і 19 вокальних ансамблів. Організаторами та засновниками фестивалю є Мукачівський Будинок школярів та управління освіти Мукачівського міськвиконкому, Департамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Відкрив XVІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька – 2015» міський голова Золтан Ленд’єл. Заслужений артист України, соліст обласної філармонії Олександр Садварій та вихованці студії естрадної пісні «Акорд» виконали проникливу пісню-реквієм «Спаси» (музика – Василя Поповича, слова – Галини Данишек), присвячену подіям в Україні.

Окрасою відкриття фестивалю стала різдвяна вокально-хореографічна композиція у виконанні вихованців творчих колективів Будинку школярів: дитячо-юнацького театру «Мельпомена», фольклорно-етнографічної студії «Колиба», зразкового хореографічного колективу «Сузір’я».

У перший день конкурсу своїм чудовим співом порадували солісти молодшої та середньої вікової категорії, а другого дня пролунали партії солістів старшої вікової категорії, дуетів і ансамблів. Фестивальну конкурсну програму артистично та невимушено вели вихованці студії ведучих радіо та телебачення «Овація» Мукачівського Будинку школярів.

Гран-прі фестивалю виборов вокальний ансамбль «Акорд» (м. Мукачеве, Закарпатська область).

Голова журі Мирослава Качур і заступник міського голови Михайло Лабош підбили підсумки проведеного заходу, вручили грамоти та призи переможцям.

Призерам конкурсу дісталися цінні подарунки, а всі учасники отримали сувеніри на згадку про Мукачеве та веселий фестиваль «Різдвяна зіронька – 2015».

За межами конкурсу діяла організована програма відпочинку: гіди Центру туризму, молоді, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді забезпечили конкурсантів цікавими та пізнавальними подорожами містом і середньовічними замками його околиць.

ХVІІІ Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні «Різдвяна зіронька – 2015» залишив добрі спогади та незабутні враження у конкурсантів та керівників колективів. «Завершилося ще одне свято дитячого співу та щирого спілкування, сповнивши наші душі різдвяною радістю, добрими надіями та благодаттю. Прощавай, «Різдвяна зіронька – 2015»! До зустрічі наступного року!

Інформація  УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу