19 січня 2015 року в залі засідань МОН відбулось підписання угоди щодо пролонгації Меморандуму про співпрацю LEGO Foundation та Міністерства освіти і науки. На зустрічі були присутні заступник міністра освіти Павло Полянський і директор благодійного фонду LEGO Foundation Майкл Ренвілард.

Моніторингове експрес-дослідження показало, що в рамках  Програм  розвитку дитини дошкільного віку, заняття з ЛЕГО-матеріалом сприяють розвитку необхідних видів діяльності (зображувальній, ігровій, пізнавальній), формують і розвивають  просторову орієнтацію, дрібну моторику, сенсорне уявлення.

Павло Полянський наголосив на важливості подальшої співпраці та висловив сподівання щодо розширення кола учасників цієї програми.

Майкл Ренвілард зазначив, що вперше Меморандум було підписано 5 років тому, відтоді кількість садочків, де впроваджувалась програма, зросла з 5 до 73. Наразі в програмі беруть участь приблизно 20 тисяч дітей. Директор благодійного фонду LEGO Foundation подякував міністерству і зауважив, що ця співпраця є дуже важливою, в Україні є багато напрямів діяльності і один із них – це надання проекту більш інтернаціонального значення, щоб до нього могли долучитись і гості з-за кордону.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу