У переддень Водохреща Український державний центр позашкільної освіти та музичний театр «Намисто» запросили дітей зі своїми батьками та найближчими родичами на театралізоване масове свято «Наше Різдво», постановку якого здійснила керівник театрального гуртка «Намисто» Демчук Світлана Іванівна.

У заході взяли участь понад 100 осіб, зокрема представник Міністерства освіти і науки України. Глядачі побачили класичний український вертеп XVII століття, а також долучилися до водіння Кози. Гості свята разом з акторами театру співали разом колядки та щедрівки різних регіонів України, жартували з Маланкою.

По закінченні театралізованого дійства відбулись майстер-класи, на яких діти і дорослі виготовили родинні обереги: різдвяні зірки з яскравого кольорового паперу, текстильних пташок і дзвіночки, трав’яні мішечки (в які можна було покласти цілющі трави з особливим значенням – на щастя, на здоров’я, на мир та злагоду), розмалювали гіпсові мініатюри різдвяної тематики та святкові різдвяні листівки. Зацікавленість усіх у збереженні народних українських традицій створила насправді затишну святкову атмосферу.  Кожна дитина після свята пішла до власної домівки з найдорожчими різдвяними оберегами, зробленими із щирим серцем. Вони охоронятимуть від усього лихого та згуртовуватимуть їхні сім’ї впродовж усього року.

За інформацією УДЦПО

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу