Від початку минулого тижня в Запорізькому національному університеті працює консультативно-реєстраційний пункт, фахівці якого дають відповіді на запитання абітурієнтів щодо особливостей зовнішнього незалежного оцінювання знань і допомагають зареєструватися в базі даних Центру оцінювання якості освіти. Пункт працюватиме до 20 лютого.

Працівники Запорізького національного університету надають консультативну допомогу з питань реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання знань як школярам, так і випускникам минулих років, а також студентам навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації. У консультативному пункті ЗНУ допоможуть сформувати реєстраційну картку через інформаційні ресурси Центру оцінювання якості освіти, правильно заповнити електронну версію та необхідні роздруковані сторінки. Консультанти також допомагають вступникам створити інформаційну карту за аналогічною схемою.

Варто зазначити, що в Запорізькому національному університеті вже в березні проходитимуть традиційні  безкоштовні пробні тренінги-тестування з усіх предметів, під час яких вступники зможуть оцінити свій рівень знань, щоб почуватися впевнено під час майбутніх сесій ЗНО. Реєстрація на пробні тренінги розпочалася з 15 січня. Вона здійснюється на сайті ЗНУ або в консультативному центрі з реєстрації на ЗНО.

Консультативно-реєстраційний пункт на ЗНО-2015 в Запорізькому національному університеті працює з 9.00 до 17.00 (обідня перерва 12.00 – 13.00) у кімнаті 204 навчального корпусу № 2 за адресою: вулиця Жуковського, 66-Б. Телефон: (061) 228-75-30.

За інформацією прес-центру ЗНУ

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу