Із 19 січня в 20 школах Дніпропетровщини розпочалось навчання з основ енергозбереження. Навчальні заклади стали учасниками конкурсу «Енергозбереження задля майбутнього», який Дніпропетровська обласна рада проводить спільно з міськрадою та компанією ДТЕК.

Спеціальні факультативи з основ теплопостачання та теплозбереження (навчальна програма розроблена викладачами  всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку») проводитимуть для учнів 6-8 класів. Більше двох місяців діти вивчатимуть, як уникнути нераціонального використання тепла і світла в приміщенні. Крім того, кожна школа отримає набір для енергоаудиту (вольтметр, пірометр, термометр, вимірювальні стрічки тощо), з допомогою якого школярі визначатимуть «слабкі» та енергозатратні місця в школі чи квартирі.

Допоможе урізноманітнити навчання екскурсія на Придніпровську ТЕС. Крім того, учні матимуть можливість позмагатися в конкурсах малюнків, плакатів, творів, інформаційних кампаній та агітбригад на тему енергозбереження.

«Кульмінацією» навчальної програми стане розробка та презентація школою свого проекту, мета якого – зробити навчальний заклад енергоефективним. Переможці отримають гранти на реалізацію своїх ініціатив, які втілять у життя до нового навчального року.

«Треба робити все для того, щоб наші діти виросли свідомими у питанні енергоефективності і стали для нас прикладом у бережливому ставленні до тепла, світла, води. «Енергозбереження задля майбутнього» – це не тільки освітня місія, а й практична допомога в утепленні шкіл, щоб учні та вчителі могли працювати у комфортних умовах», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод.

За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *