Здійснити традиційний обряд на Водохреща прийшли й молоді батьки з дітьми. Усіх присутніх частували гарячим чаєм і смачним печивом.

«Сьогодні, в цей великий день Хрещення Господнього, відбудеться освячення води в нашій річці Дніпро. У цьому заході бере активну участь молодь, і я з цього дуже тішуся, адже люди повинні бути і тілом, і духом завжди здорові. З кожним роком на такі великі свята молоді приходить дедалі більше. І дуже приємно, що залучають до цього ще маленьких діточок», – розповідає настоятель храму Святого Георгія Побідоносця, ректор Дніпропетровської духовної семінарії, протоієрей Орест Юнак.

Після традиційного молебню розпочалися купання. Щоб зануритись в йорданську купель, люди вишиковувались у чергу. Мешканка Дніпропетровська Ольга розповідає, що сьогодні вперше стала учасницею релігійного свята:

«Було дуже холодно, але мені сподобалось. Купалася я вперше. Цьогоріч погода тепла, тож я вирішила спробувати. Наступного року продовжу цю традицію», – ділиться враженнями дівчина.

               За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу