Реалізація в Криму проекту «Відкритий світ» поліпшить матеріально-технічну базу шкіл - vidkrutuj svitУ Національному проекті «Відкритий світ» братимуть участь 78 кримських шкіл. Про це повідомив заступник Голови Ради міністрів АРК Валерій Пальчук на апаратній нараді 16 липня.

Проект реалізовуватиметься Радою міністрів Криму спільно з Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами Україні. Усього його учасниками стануть 500 українських шкіл. Проект передбачає придбання шкільної комп’ютерної техніки і реалізується з метою забезпечення доступу учнів до сучасних засобів зв’язку та мережі Інтернет.

Голова Ради міністрів Криму Анатолій Могильов зазначив, що проект дозволить істотно підвищити якість середньої освіти в Криму та удосконалити матеріально-технічну базу шкіл, у тому числі розташованих в сільських регіонах автономії. «Національний проект «Відкритий світ» охопить школи в різних регіонах Криму. Уряд Криму і Держагентство з інвестицій в рамках цього проекту забезпечить школярів комп’ютерами. Особливо важливо те, що багато з цих шкіл знаходяться в сільських регіонах», – підкреслив Анатолій Могильов.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *