19 січня 2015 року в Обласному будинку художньої творчості за участі колективів закладу відбулося новорічне свято для тих дітей зі східних регіонів України та Автономної Республіки Крим, які мають статус переселенців.

Цього року всі події, пов’язані з відзначенням традиційних свят, набувають особливого значення, бо для багатьох улюблені дні Нового року, Різдва, Водохреща проходять далеко від рідного дому, друзів, знайомих, рідних. Водночас багато родин воїнів АТО проводять тижні та місяці в постійних переживаннях за здоров’я та життя своїх синів, чоловіків, які воюють в АТО. Бракує батьківського тепла і малечі, яка чекає на татусів. Тому взаємна підтримка, бажання подарувати світлі дні радості та відволікання від щоденних тривог дуже важливі для всіх – дорослих, дітей, волонтерів та учасників свята, які доклали багато зусиль, щоб свято відбулося.

«Я дуже щаслива, що ми спільними зусиллями змогли принести радість дітям. Сьогодні вони ще раз переконались, що дива трапляються. Сподіваюсь, що незабаром справдиться ще одне чудо, про яке мріють усі діти, – щоб ця війна нарешті закінчилась і всі повернулись до своїх домівок», – поділилася своїми враженнями від проведеного заходу директор обласного Будинку художньої творчості Лариса Щукіна.

За інформацією департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу