Студенти факультету початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, як і тисячі інших небайдужих українців, пишуть листи в зону військового конфлікту, прагнучи підтримати українських бійців, які захищають нашу країну на сході. На знак вдячності за теплі слова та підтримку на адресу студентської молоді УДПУ із зони АТО надійшла відповідь.

Задушевні листи  уманських студентів, а також зібрані речі, продукти та кошти доставили представники волонтерської ініціативи «Київська Русь» до підрозділів однієї з бригад Збройних сил України, яка захищає Дебальцеве. Заступник  командира військової частини сфотографувався разом із волонтером «Київської Русі» після передачі листів студенток УДПУ, продемонструвавши свою письмову відповідь-подяку.

Акції на підтримку воїнів АТО також проводить громадська організація «Всеукраїнська організація «39-та жіноча сотня самооборони». До однієї з таких під назвою «Малюки – воякам» були долучені листи студентів уманського педагогічного вишу, розміщені на  стінгазетах із красномовним девізом «Розумом, душею, красою». В кожному із послань молодь висловлює свої щирі слова підтримки та вдячності воїнам за їхній ратний труд.

Для воїнів на передовій отримання листів і малюнків є справжнім святом. Бійці стверджують, що листи, написані від душі, піднімають їхній бойовий дух, зігрівають душі, додають впевненості в тому, що за них хвилюються і вболівають.

  УДПУ імені Павла Тичини

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу