20 січня 2015 року в Міністерстві освіти і науки відбулася нарада з представниками міжнародних організацій щодо можливостей створення літніх мовних таборів.

Під час наради обговорено ініціативу МОН щодо популяризації вивчення іноземних мов серед українських школярів шляхом проходження практики після закінчення навчального року в мовних таборах.

Сьогодні міністерство вивчає можливість відкриття мовних таборів у всіх школах країни влітку цього року. Під час реалізації цієї ініціативи МОН розраховує залучити до роботи в таборах волонтерів, носіїв мов за допомогою міжнародних організацій і вчителів за їхнім бажанням.

На нараді було наголошено, що завдання мовного табору – зацікавити дітей іноземними мовами, а не перетворити його роботу на продовження навчання. Сьогодні Міносвіти отримало багато пропозицій щодо формату мовних таборів: дискусійні клуби, театральні студії, робота над конкретним проектом. Їх обов’язково буде враховано.

12 лютого 2015 року МОН заплановано проведення наради методистів іноземних мов, на яку запрошуються представники міжнародних організацій, із метою ознайомитися з форматом майбутніх літніх мовних таборів.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу