20 січня 2015 року міністр молоді та спорту України Ігор Жданов під час зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Шігекі Сумі наголосив, що Мінмолодьспорту зацікавлене в обміні досвідом з Японією. Зокрема, корисною була б співпраця з розвитку ефективної молодіжної політики, підготовки спортсменів вищих досягнень, підготовки та проведення масових спортивних заходів, розвитку масового спорту.

“Ми також були б дуже раді допомозі Японії в питанні розвитку інфраструктури та реабілітації постраждалих від бойових дій на сході України на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру”, – наголосив міністр.

Під час зустрічі Ігор Жданов передав пану Сумі проект українсько-японського Меморандуму про співпрацю в сферах молоді та спорту та запевнив у готовності Мінмолодьспорту до плідного і конструктивного діалогу з японськими колегами задля досягнення спільної мети – поглибленню дружніх відносин між народами України та Японії.

“Хотів би окремо подякувати Вам особисто та всій Японії за ту допомогу, яку ви надаєте нашій державі в ці складні часи. Український народ високо цінує цю підтримку”, – наголосив Ігор Жданов.

Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі запевнив, що Японія так само зацікавлена в розвитку співробітництва з Україною. Він пообіцяв найближчим часом опрацювати проект Меморандуму та наповнити його пропозиціями співпраці від профільного міністерства Японії.

Крім того, пан Сумі запропонував організувати участь молоді з України у щорічній програмі молодіжних обмінів “Молодіжні кораблі”, що проходить на території Японії.

За матеріалами сайту Мінмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу