Сьогодні міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник і президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень відкрили XXI міжнародну виставку «Освіта та кар’єра-2012» та X міжнародну виставку закордонних навчальних закладів «Education abroad». Заходи викликали особливу зацікавленість в абітурієнтів, тим паче, що тепер тривають весняні канікули у школах.

У виставці «Освіта та кар’єра – 2012» взяли участь 70 вищих навчальних закладів України, вісім навчальних курсів різних напрямів, 20 міжнародних організацій і освітніх агенцій, 15 професійно-технічних навчальних закладів м. Києва, а також понад 50 закордонних навчальних закладів із Великобританії, Голландії, Туреччини, Польщі, Литви, Кіпру, Швейцарії, Греції, Канади, Німеччини, Фінляндії, Латвії, Росії, Франції, ОАЕ, Мальти, Чехії, Австрії, Естонії та Ізраїлю.

– Вже стало доброю традицією, що на міжнародних виставкових форумах наші навчальні заклади представляють свої здобутки, і це також є своєрідною демонстрацією можливостей напередодні вступної кампанії, – сказав Дмитро Табачник. – Адже цього року школи, а також професійно-технічні навчальні заклади закінчують приблизно 320 тисяч молодих людей. Участь наших найкращих університетів і їхніх закордонних партнерів передбачена саме для них, для того, щоб кожен міг вибрати собі дорогу в житті.

Дмитро Шулікін

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу