Планується, що навчання проходитиме на базі Національної металургійної академії. Пройти безкоштовні тренінгові заняття зможуть 20 слухачів. У рамках навчального курсу планується проведення 12 семінарів, за підсумками яких потенційні грантрайтери повинні будуть створити власний проект у бізнесовій або соціальній сфері та розробити для нього грантову заявку. Наступного тижня для представників соціальних організацій і профільних департаментів проведуть масштабну презентацію ініціативи. Реєстрація для учасників має розпочатися з середини лютого. Про це під час прес-конференції повідомила заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації Любов Кравченко.
«Проект реалізується в рамках грантової підтримки молодих вчених. Таку ініціативу у нашій області запроваджено з 2007 року. Зокрема, цьогоріч у конкурсі «Молоді вчені – Дніпропетровщині» один із грантів виборов проект нової професії «грантрайтер». На реалізацію власної ініціативи автор виборола 38,5 тис. грн», – повідомила заступник директора департаменту освіти і науки облдержадміністрації Любов Кравченко.

Автор проекту «Нова професія – грантрайтер для студентів та людей з інвалідністю» Олена Хименко вбачає чотири основні перспективи для потенційних грантрайтерів. Зокрема, такий фахівець може стати співробітником певної компанії та представляти її інтереси в пошуку матеріальних заохочень. Другий напрям – це розвиток і просування власного проекту. Третій варіант професійної реалізації полягає в пошуку потенційних авторів проектів і надання їм своїх послуг. Ще одна перспектива – стати найманим працівником однієї з консалтингових фірм.

Щоб підготувати кваліфікованих фахівців із написання грантових заявок, слухачів тренінгових курсів навчатимуть основам фандрайзингу, проектному менеджменту та основам комп’ютерної грамотності.

За словами директора Міжрегіонального благодійного фонду сприяння вищій школі Віктора Доценко, такий проект допоможе людям з обмеженими фізичними можливостями почуватися самодостатніми та відкрити нові перспективи професійної реалізації.

                  За інформацією департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу