В Одеській міській дитячій лікарні імені академіка Б. Я. Рєзніка створено сучасний неонатологічний комплекс, де надається кваліфікована медична допомога новонародженим дітям. Відділення реанімації та інтенсивної терапії новонароджених на сьогодні є одним із найкращих в Україні. За рахунок міського бюджету та депутатських фондів закуплена дихальна, стежача, діагностична та інша апаратура європейського зразка для забезпечення життєдіяльності новонароджених. У лікарні за кошти муніципального бюджету проведено капітальний ремонт. Про це повідомляє сайт Міністерства охорони здоров’я України.

Нове обладнання дає змогу надавати медичну допомогу дітям з екстремально низькою масою тіла від 500 грамів відповідно до сучасних клінічних протоколів.

«Ми отримуємо велику кількість подяк від мам тих дітей, які перебувають у нас на лікуванні, особливо за хороші умови в лікарні. Жінки можуть цілодобово перебувати поруч зі своїми малюками в затишних двомісних палатах, за рахунок міського бюджету надається безкоштовне триразове харчування. У лікарні велика увага приділяється організації грудного вигодовування, і навіть ті жінки, чиї діти перебувають у відділенні реанімації, можуть за підтримки медиків забезпечити малюка материнським молоком», – зазначила заступник головного лікаря з медичної частини міської дитячої лікарні імені Б.Я. Рєзніка Тетяна Бондаренко.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу