Державний комітет телебачення і радіомовлення оприлюднив список претендентів на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Максима Рильського, яка щороку присуджується письменникам і поетам за переклад українською мовою творів видатних зарубіжних авторів, а також переклад творів українських класиків і сучасних авторів мовами народів світу, повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Четверо претендентів і шість творів змагатимуться цього року за здобуття премії. Це Андрій Білас, який переклав з французької роман Тьєррі Есса «Демон», Максим Стріха – за переклад з італійської поеми Данте Аліг’єрі «Божественна комедія. Пекло», Олександр Красюк – за переклад з англійської романів Стівена Кінга «11/22/63», «Сяйво» та «Доктор Сон», Олександра Ковальова – за переклад двомовної німецько-української антології «Блакить» (видавництво «Щедра садиба плюс»).

Довідково

Премія імені М. Рильського заснована 2013 року та присуджується Кабінетом Міністрів України на підставі пропозицій та рекомендацій Комітету (тимчасового дорадчого органу) до дня народження Максима Рильського – 19 березня. Перше нагородження відбулося минулого року. Лауреатом премії став письменник Роман Гамада за книги перекладів з перської мови «Захоплюючі розповіді» Алі Сафі та «Бахтіяр-наме», що вийшли у 2011 та 2012 роках у видавництві «Богдан».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу