Напередодні зимових свят, 30 грудня 2014 року, в Гомелі (Республіка Білорусь) проходив Міжнародний турнір з інтелектуальних ігор серед школярів «Різдвяна пісня». Під час розумових баталій мірялися інтелектом команди Гомельщини та Чернігівщини. Юні розумники випробовували свої сили у трьох видах інтелектуальних ігор, а саме: «Що? Де? Коли?», «Своя гра» (командні ігри) та «Ерудит-лото» (індивідуальна гра).

Окремо було проведено тур гри «Що? Де? Коли» білоруською мовою. Беззаперечним лідером цих змагань стала команда «Кліо» з міста Ніжина – переможець IV Міжнародної гри «Віват, інтелект!» серед учнів Чернігівської та Гомельської областей, що проходила в грудні 2014 року у місті Чернігові. В індивідуальному заліку переможцем став Павло Хоменко – учень ІІ курсу Ніжинського ліцею Ніжинської міської ради при Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя.

16 січня 2015 року в  Гомелі проходили телезйомки інтелектуальної гри «Ерудит-п’ятірка». У вирішальній грі знову зустрілися команди-супротивники Міжнародної гри «Віват, інтелект!»: «Драники» Гомельського державного обласного палацу творчості дітей та молоді та тріумфатор телегри – «Кліо» Ніжинського будинку дітей та юнацтва.

Перемога в цьому інтелектуальному двобої багато в чому залежала від індивідуальних здібностей членів команди, тому кожен учасник намагався максимально продемонструвати свої розумові здібності та навички, а також розвинути максимальну швидкість реакції. У напруженій боротьбі, що вирувала на знімальному майданчику, заслужену і беззаперечну перемогу здобули наші земляки. Особливо слід відзначити члена команди Олександра Ліхуту, учня Ніжинської гімназії № 16, гра якого привернула найбільшу увагу глядачів і телеведучого. Він встановив рекорд за кількістю правильних відповідей на запитання в телепрограмі.

Вітаємо команду «Кліо» з черговою інтелектуальною перемогою та бажаємо не зупинятись на досягнутому і здобути ще не один золотий кубок найрозумніших і найкмітливіших.

За інформацією управління освіти і науки Чернігівської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу