Шестеро спортсменів-освітян Рівненської області, які увійшли до збірної команди України, минулого року показали високі результати під час участі в юнацьких олімпійських іграх в Китайській Народній Республіці. Це й дало Рівненщині змогу посісти третю сходинку в рейтингу областей за кількістю нагород. Ці та інші досягнення традиційно підсумували освітяни та керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл системи освіти.

За словами начальника управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Григорія Таргонського, за результатами участі юних спортсменів нашого краю у торішніх змаганнях різного рівня маємо, чим гордитись. Так, 2014-го 42 учні дитячо-юнацьких шкіл системи освіти стали чемпіонами України в різних вікових групах, ще 19 спортсменів захищали честь держави у складі збірних команд за кордоном.

Також освітяни окреслили важливі завдання на 2015 рік. Передусім, зазначив Григорій Таргонський, це завершення спартакіади школярів із майже 10 видів спорту – легкої атлетики, шахів, шашок, футболу, волейболу, баскетболу тощо; а також завершення обласних юнацьких ліг, у яких беруть участь 29 команд із баскетболу та 38 – із волейболу.

Не обійшлось і без нагород самим колективам спортивних шкіл, у яких і виховуються майбутні переможці. Подяки від управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації за високі спортивні досягнення отримали Березнівська, Млинівська та Сарненська ДЮСШ, а закладам, де діти займаються у футбольних секціях, обласна Федерація футболу подарувала ігрові м’ячі.

За інформацією управління освіти  і науки Рівненської ОДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу