Оприлюднено список творів, що змагатимуться за здобуття премії імені Лесі Українки.

У номінацію «Літературні твори для дітей та юнацтва» цьогоріч надійшло 26 книжок. Серед них, зокрема, твори письменників Олега Чорногуза, Віктора Терена, Людмили Шутько та інші. Загалом у переліку представлені книги 18 українських видавництв і видавництва «Домінант» з італійського міста Коголето.

10 творів висунуто на здобуття премії імені Лесі Українки в номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва». Це, зокрема, кілька книг видавництва «АВІАЗ» в оформленні Яни Кернер-Вернер, дитячі книги видавництва «Майстер клас» в оформленні Галини Зінько, Галини Бодякової, Наталі Дерев’янко, Віталія Кириченка, Ольги Кузнецової та інші.

З повним переліком творів, поданих на здобуття Премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2014 рік, можна ознайомитися тут.

Премія присуджується в чотирьох номінаціях: літературні твори для дітей та юнацтва; художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва; театральні вистави для дітей та юнацтва та кінотвори для дітей та юнацтва.

Розмір премії становить 10 тисяч гривень кожна.

За матеріалами bukvoid.com.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *