Коли держава в небезпеці, посильна допомога кожного є надзвичайно важливою.

Свій вклад у перемогу справедливості вносить і колектив Березівського вищого професійного училища Одеського національного політехнічного університету: у майстернях закладу плетуть маскувальні сітки, що допомагають військовим в АТО залишатися непомітними для ворога. До плетіння сіток долучаються майстри, викладачі, вихователі, техперсонал та учні, зокрема й із Луганської області, які навчаються в училищі. Такий собі патріотичний «hand made»!

Робота кипить повним ходом: одні приносять необхідні матеріали, інші нарізають клаптики, які потім вплітаються в сітку. Кожен вузлик на сітці зав’язується з побажаннями захисту для наших бійців. Тому кожна сітка – це ще й своєрідний оберіг для наших героїв.

Усі добре розуміють призначення своєї роботи, бо допомога армії – обов’язок кожного свідомого українця. Крім того, така діяльність об’єднує патріотів, впливає на національну самосвідомість молоді, а відтак і на формування єдиної нації.

Нехай Бог береже кожного, хто боронить свою землю, хто стоїть за Україну! Нехай закінчиться ця війна, нехай запанує мир на нашій українській землі!

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу