Шкільні автобуси надійшли освітянам Донеччини -Сьогодні перші чотири сільських райони Донеччини отримали шкільні автобуси. Решта 13 районів поповнять парк власними новими шкільними автобусами протягом липня.

У цілому Донецькій області в 2012 році передбачено надання 37 автобусів марки АС-Р-32053-07 «Мрія».

Шкільні автобуси постачаються на виконання завдань та заходів Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» для забезпечення регулярного безплатного перевезення в сільській місцевості дітей, учнів і педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому.

Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації висловлює подяку Кабінету Міністрів України, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, особисто Дмитру Табачнику, які розуміють важливість і необхідність виконання програми «Шкільний автобус» для розвитку села, адже це не просто спеціалізований транспортний засіб цільового призначення, це – можливість отримати якісну освіту для понад 11 тисяч дітей, які проживають у селі, та майже тисячі вчителів, які мешкають за межею пішохідної доступності й потребують підвезення.

Новий спеціалізований автотранспорт дасть можливість відмовитися від рейсових автобусів і замінити орендовані, що мають великий рівень зношеності, а також створити безпечні умови перевезення школярів і педагогів.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *