0 925
Шкільні автобуси надійшли освітянам Донеччини 17 Липня, 2012 Педагогічна Преса

Сьогодні перші чотири сільських райони Донеччини отримали шкільні автобуси. Решта 13 районів поповнять парк власними новими шкільними автобусами протягом липня.

У цілому Донецькій області в 2012 році передбачено надання 37 автобусів марки АС-Р-32053-07 «Мрія».

Шкільні автобуси постачаються на виконання завдань та заходів Державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» для забезпечення регулярного безплатного перевезення в сільській місцевості дітей, учнів і педагогічних працівників до місць навчання, роботи і додому.

Управління освіти і науки Донецької облдержадміністрації висловлює подяку Кабінету Міністрів України, Міністерству освіти і науки, молоді та спорту України, особисто Дмитру Табачнику, які розуміють важливість і необхідність виконання програми «Шкільний автобус» для розвитку села, адже це не просто спеціалізований транспортний засіб цільового призначення, це – можливість отримати якісну освіту для понад 11 тисяч дітей, які проживають у селі, та майже тисячі вчителів, які мешкають за межею пішохідної доступності й потребують підвезення.

Новий спеціалізований автотранспорт дасть можливість відмовитися від рейсових автобусів і замінити орендовані, що мають великий рівень зношеності, а також створити безпечні умови перевезення школярів і педагогів.

За матеріалами прес-служби МОНмолодьспорту

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *