Працівники транспортної міліції вирушили в гості до вихованців львівського дитячого будинку дитини № 2, куди їх запросила малеча на свій виступ.

Протягом кількох років співробітники Управління транспортної міліції відвідують установи, в яких живуть діти, котрі залишилися без батьків та опинилися у важкій життєвій ситуації. Правоохоронці часто радують цих чудових дітей із непростими долями. Малята у свою чергу чекають на зустрічі з ними, тому старанно готуються.

Барвистий і театралізований виступ підготували діти для глядачів. На ранку малеча щедрувала, колядувала, танцювала і розказувала віршики про зиму. Дитячий сміх й усмішки панували на святі. Вихователі також ретельно готуються до кожного виступу, адже так вони розвивають дітей і готують їх до дорослого життя.

– Наші працівники відвідують дитячі будинки і дарують діткам краплинку батьківської любові. Малюкам, які залишилися без батьків, просто необхідні турбота і увага. Транспортні правоохоронці і надалі надаватимуть допомогу дітям, на чию долю випало чимало труднощів і проблем, дітям, які залишилися без найближчих людей – батьків, – зазначив начальник міліції громадської безпеки Василь Підгаєцький.

Виховання дітей – питання важливе, від його рішення залежить майбутнє країни. Успішно ця робота може здійснюватись лише спільними зусиллями всього суспільства.

На завершення вистави правоохоронці вручили дітям подарунки та побажали кожній дитині знайти свою сім’ю. Після вручення подарунків транспортники вирушили на боротьбу з правопорушеннями, а діти – готувати наступну виставу.

За матеріалами mvs.gov.ua

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу