У спеціалізованій школі № 53 м. Києва за сприяння Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відбулася зустріч учнів школи, лідерів учнівського самоврядування з бійцями батальйону “Київ-12”.

На святі, яке для захисників України влаштували школярі, були й гості – перший заступник директора Департаменту Челомбітько Вікторія Юріївна та начальник Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації Ярова Євгенія Валентинівна. Учні підготували цікаві творчі виступи, національні хореографічні композиції та пісні.

Діти початкових класів передали бійцям АТО листи, малюнки, поробки, новорічні привітання з найщирішими побажаннями перемоги, миру і добра. Надзвичайно зворушливе враження справило на присутніх живе спілкування воїнів з учнями старших класів, які ставили багато серйозних запитань про бойові подій, про особливості солдатського побуту, про перебування солдатів на захоплених територіях, про шляхи розв’язання цієї складної ситуації в Україні.

Діти дуже перейнялися цим спілкуванням, їх вражали розповіді воїнів, і жоден із присутніх не залишився байдужим до цієї зустріч. Навіть після завершення заходу діти хотіли ще довго спілкуватися з бійцями, фотографувалися на згадку і кожного разу щиро бажали миру та перемоги, і якнайшвидше повернутися додому живими.

За матеріалами сайту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу