21 січня у Національній академії педагогічних наук України відбувся круглий стіл «Структура загальної середньої освіти України». Організаторами заходу стали Президія НАПН України, Відділення загальної середньої освіти та Інститут педагогіки НАПН України. До обговорення були запрошені Комітет Верховної Ради з науки і освіти та Міністерство науки і освіти.

“У НАПН України відбувся круглий стіл щодо тривалості і структури загальної середньої освіти. Його учасники підтримали необхідність у майбутньому перейти до 12-річної освіти, більшість висловилась, щоб початкова школа тривала 5 років, основна – 4 роки і старша- 3 роки. Були пропозиції мати, відповідно, 5, 5, 2 роки. При цьому наголошувалось, що старша школа повинна бути профільною. Профіль академічний або професійний”, – так прокоментував цю подію президент НАПН Василь Кремень у Фейсбуці.

Крім того, старшокласники мають здобувати освіту в профільних ліцеях (нинішніх ПТУ) та професійних коледжах (нинішніх технікумах), вважають у Національній академії педагогічних наук України.

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *