22 січня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія з нагоди відзначення Дня соборності України. Ця  пам’ятна дата бере свій початок з 1919 року, коли на Софійській площі у Києві було задекларовано возз’єднання в одній державі Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Із доповіддю на урочистій академії виступив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка. Він вручив низку державних нагород і відзнак, зокрема, науковцям Національного університету “Львівська політехніка”.  Директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою “Львівської політехніки” Ірина Ключковська отримала з рук очільника області посвідчення заслуженого працівника освіти України, а завідувач кафедри хімічної технології переробки пластмас професор Олег Суберляк — посвідчення заслуженого діяча науки і техніки України.

На сайті Президента України оприлюднено Указ про присвоєння звання заслуженого діяча науки і техніки України  завідувачу кафедри технології органічних речовин  професору Зоряну Піху.

 Прес-служба Національного університету “Львівська політехніка”

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу