Двом французьким парам, які назвали своїх новонароджених доньок Нутелла (Nutella) і Полуничка (Fraise) у судовому порядку було наказано перейменувати немовлят. Як повідомило видання La voix du Nord, судові органи міста Валансьєн (провінція Нор – Па-де-Кале) визнали, що ці імена образливі для дітей.
Суддя двічі минулого тижня розглядав справи про перейменування дітей, причому ще не з’ясовано, чи були батьківські пари знайомі, чи «кулінарні» імена були обрані ними незалежно одне від одного.
Судові позови виникли після того, як співробітники реєстратури подали офіційну скаргу. Після цього втрутився прокурор міста, звернувши увагу, що  імена «можуть перешкодити двом дівчатам, коли ті виростуть, вести нормальне особисте життя». Суд визнав аргументи прокуратури суттєвими, назвавши дії батьків знущанням, причому пояснив, що дітей уже в шкільному віці можуть почати дражнити однолітки.
Після винесення постанови батькам Полунички (Fraise) запропонували дати донці ім’я Фрезін (Fraisine) – поширене в ХIХ столітті, його суддя схвалив. Батьки другої дитини тривалий час ігнорували повістки до  суду, тому постанову було винесено заочно. Згідно з нею, дівчинка на ім’я Нутелла перейменована на Еллу.

За матеріалами  aspekty.net

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу