З офіційним робочим візитом університет відвідав радник з питань культури і співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Ерік Тозатті. У рамках візиту 26 січня 2015 року відбулася зустріч французького гостя з ректором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорем Цепендою.

У заході також взяли участь проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва Василь Марчук, завідувач кафедри французької філології факультету іноземних мов Наталія Яцків та працівники кафедри.

Під час зустрічі ректор університету Ігор Цепенда ознайомив почесного гостя з освітніми традиціями та науковими здобутками навчального закладу, зокрема і кафедри французької філології. Щорічно в університеті проходять Дні франкофонії, в рамках проведення яких відбуваються тематичні зустрічі, дискусії, перегляди фільмів, концерти. Зі сторони ректорату університету Ігор Євгенович висловив зацікавленість у співпраці з французькими вищими навчальними закладами, створенні спільних проектів з обміну студентами та викладачами у різних напрямах.

Учасники зустрічі обговорили питання проведення конкурсу орфографії з французької мови,  залучення студентів і викладачів університетів Франції до участі в міжнародному проекті відновлення астрономічно-метеорологічної обсерваторії на горі Піп Іван.

У свою чергу радник з питань культури і співробітництва Посольства Франції в Україні, директор Французького інституту в Україні Ерік Тозатті наголосив, що для Франції академічна мобільність студентів є одним із пріоритетів. Тому посольство Франції в Україні докладає певних зусиль, щоб налагодити контакти між вищими навчальними закладами двох країн. Як зазначив почесний гість, у планах посольства є створення французького культурного центру в Івано-Франківську, до діяльності якого могли б долучитися викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

За інформацією прес-служби ПНУ ім. В. Стефаника
 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу