26 січня в Запорізькій обласній державній адміністрації з нагоди святкування Дня студента пройшло урочисте нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2014». У чотирьох із шести номінацій конкурсу перемогли студенти Запорізького національного університету.

Конкурс «Кращий студент України – 2014» має виявити та дати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді України як авангарду розвитку українського суспільства. Його мета – виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства. Організатори заходу – Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА.

Усього в конкурсі взяли участь 18 осіб. За результатами змагань було визначено шістьох переможців, четверо з них навчаються в Запорізькому національному університеті. Так, Олег Скаржинський переміг у номінації «Кращий студент-медійник», Володимир Войко – в номінації «Кращий студент-програміст», Олена Струк – у номінації «Кращий студент-аналітик». А найкращі результати в конкурсі продемонстрував студент ЗНУ Вадим Клименко, який і представлятиме Запорізьку область на Всеукраїнському етапі конкурсної програми «Кращий студент України-2014».

Також під час заходу начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту Наталія Власова вручила студентці ЗНУ, голові Обласної студентської ради при голові обласної державної адміністрації Анні Югріній подяку за активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток державної молодіжної політики в Запорізькій області та з нагоди Дня студента.

 Прес-центр ЗНУ

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *