Сьогодні, 27 січня, представники Мінсоцполітики продовжили роботу з керівництвом закладів інтернатного типу, що розташовані на території Маріуполя.

З метою захисту прав дитини відбулася зустріч заступника міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Сергія Устименка з керівництвом і представниками маріупольського Центру дитячої реабілітації «Республіка Пілігрим», які 27 січня оголосили про власну політичну акцію – проголошення дитячого голодування «Хліб і вода за Україну!» – з вимогою до російського президента негайно зупинити розв’язану ним криваву війну в Україні.

Нагадаємо, колишні безпритульні, сироти, діти та молодь оголосили голодування проти вторгнення Путіна в Україну! Президент благодійного фонду «Пілігрим», прийомний батько 32-х дітей, пастор Геннадій Мохненко розповів на прес-конференції, що після обстрілу Маріуполя в «Республіці Пілігрим» було організовано екстрені збори уряду. Хлопці, яким уже кілька разів за півроку доводилося евакуюватися, а в багатьох постраждали родичі, вирішили оголосити голодування.

Повний текст оголошення голодування подаємо мовою оригіналу:

«Мы – дети, воспитанники мариупольского центра детской реабилитации “Республика Пилигрим”, подростки и молодежь Мариуполя, Украины, а так же все,  кто поддержит нас в этой акции из других городов и стран, – требуем от российского президента немедленно остановить развязанную им кровавую войну в Украине!   

Мы также просим экстренного вмешательства мировых политических и общественных лидеров и радикальной всесторонней поддержки Украины перед лицом российской оккупации.     

Ради того, чтобы хоть как-то помочь солдатам, защитникам Украины, и детям в нашей стране, страдающим от войны и агрессии соседней державы, – МЫ ОБЪЯВЛЯЕМ  ДЕТСКУЮ ГОЛОДОВКУ.  

Мы (ниже подписавшиеся) подростки, молодежь Мариуполя  (и желающие присоединиться взрослые) начинаем акцию “Хлеб и Вода за Украину!” В течение нескольких дней (кто сколько сможет) мы будем отказываться от обычной еды и будем питаться только водой с хлебом.  Сэкономленные на нашей еде средства  мы будем передавать защитникам страны.  

Все, кто желает и может присоединиться к этой акции  (где бы вы не находились), можете поддержать нашу акцию “Хлеб и вода за Украину!”  

В любой социальной сети присоединись к нам в группу “Хлеб и вода за Украину” и выставь свои фото с #хлебиводазаукраину:

1. Сделай селфи с хлебом и водой и выложи в соц.сети с #хлебиводазаукраину.

2. Отправь это фото нам в группу или на Емайл –  fund.pilgrim@gmail.com 

3. Пробудь в этом режиме несколько (сколько сможешь) дней,  ежедневно выкладывая фото в поддержку акции и отсылая его нам для публикации на наших страницах.

4. Сэкономленные средства (по возможности) вложи в поддержку защитников Украины.

Финансы (сэкономленные на еде в этой акции) вы можете самостоятельно использовать  для оказания поддержки местным подразделениям защитников страны.

Вы также можете перечислить средства на счет нашего детского реабилитационного центра “Республика Пилигрим” , а мы обязуемся передать их на нужды защитников Мариуполя, за что в обязательном порядке будем отчитываться.  

Ссылка для пожертвований в любом удобном для вас формате вот здесь:  http://republicpilgrim.org/about.html  

Подпись:

Президент “Республики Пилигрим” – Какушин Данил (13 лет)

Премьер-Министр – Горшкова Елена (16 лет)

Министр Права – Малыхина Дарья (13 лет) 

Силовой министр – Алексеев Сергей (15 лет)

Бывшие беспризорники, воспитанники Центра детской реабилитации “Республика Пилигрим” 

Дети, подростки и молодежь Мариуполя. 

* * *

Також посадовець відвідав комунальний заклад «Міський дитячий будинок змішаного типу для дітей дошкільного та шкільного віку  «Центр опіки», де перебувають діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, та діти за заявою батьків. Під час зустрічі з директором закладу Л. Лазаренко було проаналізовано проблеми забезпечення життєдіяльності дитячого будинку. Крім того, заступник міністра поспілкувався з вихованцями та колективом Центру.

Окремо обговорили дії на випадок надзвичайних ситуацій, порядок термінового вивезення дітей, передачі особових справ та іншої документації стосовно вихованців закладу. Також було оглянуто підвальне приміщення, пристосоване для короткотермінового перебування дітей у разі надзвичайної події.

Крім того,  за дорученням прем’єр-міністра України, Сергій Устименко закликав представників місцевих органів влади проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення і керівників закладів інтернатного типу щодо необхідності забезпечення вивезення дітей на безпечні території. В робочому порядку було скоординовано заходи Мінсоцполітики та міської влади з інформаційного обміну відомостями про можливості областей у прийомі маріупольських дітей.

У ході робочих зустрічей надавалася інформація стосовно державного піклування і фінансової допомоги жертвам терористичного обстрілу маріупольського мікрорайону «Східний».

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу