В Одесі відкрили Міжнародну літню школу з інтелектуальної власності - ss12 1316 липня  в Одесі за сприяння Всесвітньої організації інтелектуальної власності Державної служби інтелектуальної власності України та Національного університету «Одеська юридична академія» розпочала роботу Міжнародна літня школа з інтелектуальної власності.

Урочисте відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ – 2012 розпочав проректор з міжнародних зв’язків НУОЮА В’ячеслав Туликов. Від імені Державної служби інтелектуальної власності України студентів привітав перший заступник голови Державної служби Олексій Янов:

– Вітаю кожного, хто обрав саме Міжнародну літню школу з ІВ в Одесі серед усіх інших, які організовуються за сприяння ВОІВ у різних країнах. Щороку ми приймаємо та навчаємо студентів з усього світу. Цього разу раді вітати представників Азербайджану, Польщі, Португалії, Індії, Франції, Італії, Болгарії, Ірану, Словаччини й України. Упевнений, що, пройшовши цей навчальний курс, ви отримаєте багато корисної та важливої інформації, яка стане вам у пригоді в подальшій професійній діяльності. Своїми знаннями й В Одесі відкрили Міжнародну літню школу з інтелектуальної власності - ss12 30практичним досвідом ділитимуться з вами викладачі, фахівці у сфері ІВ. Ви заслухаєте курс лекцій з актуальних тем, зокрема про сучасні тенденції розвитку правової охорони ІВ, міжнародний захист у сфері авторського права та суміжних прав, значення новітніх технологій у сучасному світі та їх захист, вплив недобросовісної конкуренції на сферу інтелектуальної власності та багато інших. Хотів би також висловити щиру подяку представникам НУОЮА за роки співпраці й плідного партнерства в організації Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності.

Церемонія відкриття Міжнародної літньої школи з ІВ – 2012 завершилося екскурсіями приміщеннями НУОЮА та Одесою.

 

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *