У Національному медичному університеті ім. О.О.Богомольця урочисто відкрили реконструйований гуртожиток, розрахований на 540 місць. У кімнатах проживатимуть по двоє чи троє студентів. Тут розраховано площу  відповідно до всіх гігієнічних норм – не менше ніж 6 квадратних метрів на особу. У приміщенні замінені всі вікна, двері, є сучасні меблі, доступ до Інтернету – в кожній кімнаті. Поверхи оснащені кухнями, душовими, вбиральними та пральними кімнатами.

«Дуже приємно, що в складний для країни час керівництво університету знаходить можливості розвивати матеріально-технічну базу та забезпечувати сучасними умовами проживання студентів. Відкриття реконструйованого гуртожитку – яскравий приклад турботи про майбутніх медиків, яким для повноцінного навчання необхідний комфорт у побуті», – зазначив заступник міністра охорони здоров’я України Євген Мороз під час урочистостей з нагоди відкриття.

За словами Катерини Амосової, ректора Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, капітальний ремонт гуртожитку розпочали лише 20 вересня 2014 року. Університет витратив на це понад 12 млн грн. Планується, що найближчим часом реконструюватимуть й інші гуртожитки столичних медиків.

За матеріалами сайту МОЗ України

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу