Сьогодні, 29 січня, о 13-й годині на лінію 102 вдруге надійшло повідомлення від невідомого про те, що за годину в адмінкорпусі Тернопільського державного медичного університету ім. І. Я. Горбачевського, що на майдані Волі, 1, станеться вибух.

Попри те, що перше повідомлення про замінування цієї будівлі не підтвердилося, присутніх там людей знову евакуювали. Зараз на місці події працюють правоохоронці та екстрені служби Тернополя.

Нагадаємо, перше таке повідомлення до правоохоронців надійшло сьогодні зранку – о 9:20. Найімовірніше, вдруге телефонував той самий анонім, але вже з іншого номера. Його особу міліціонери наразі встановлюють. “Мінеру” загрожує покарання у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

На сьогодні у виші був запланований другий тур виборів ректора. Є думка, що обидва “замінування” пов’язані саме з цією подією. Станом на 12 годину голосування було продовжено. Виборчий процес відбувається в звичному режимі.

 

За матеріалами mvs.gov.ua

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу