Кабінет Міністрів України має намір вивести Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації зі складу Державного університету телекомунікацій і підпорядкувати Міністерству оборони. Про це повідомив у четвер, 29 січня, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, спілкуючись із курсантами цього вишу.

«Щоб ви безпосередньо підпорядковувалися Міністерству оборони і кували кадри для українських Збройних сил. Щоб ви були самостійним інститутом і над вами не було надбудови у вигляді Державного університету телекомунікацій», – зазначив він.

Таке саме рішення приймається Кабінетом Міністрів і щодо Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова, – повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату КМУ.

Це дасть можливість усі кошти, отримувані інститутом із державного бюджету, від перекваліфікації й додаткового навчання (що, за інформацією начальника інституту, становить майже 19 мільйонів гривень) розподіляти безпосередньо в закладі, формувати його матеріально-технічну базу «і робити все, щоб інститут випускав фахові і потужні кадри», – наголосив глава уряду.

Крім того, Арсеній Яценюк зазначив, що зверне окрему увагу західних партнерів і країн-членів НАТО на цей навчальний заклад, зокрема і в питаннях технічної і матеріально-технічної допомоги.

Він нагадав, що вчора в Україні був відкритий контакт-центр НАТО. Раніше НАТО на своєму саміті прийняло рішення відкрити для України 5 трастових фондів, два з яких – для кібербезпеки і логістики в Збройних силах.

 

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу