Діти із Мар’їнки та Красногорівки, які зараз перебувають у  школі-інтернаті «Гармонія» м. Нікополя, не залишаються без уваги і вже знову повернулися до навчання.

«Нам дуже сподобався прийом, який влаштували для нас дніпропетровці, – каже директор ЗОШ № 3 м. Красногорівки Ніна Юрченко, яка теж перебуває в «Гармонії».

Дітей розмістили у комфортних умовах, харчування «як удома». В учнів майже весь день зайнятий – із 8:30 до 15:00 уроки, потім обід, самопідготовка до 17:00, потім вечеря та підготовка до сну.

 

“Для дітей, які відвикли від походів до школи, звісно, це навантаження, до якого треба звикнути. Я впевнена, що вони швидко повернуться до активного ритму життя”, – розповіла Ніна Юрченко.

Допомагають дітям адаптуватись і працівники кримінальної міліції у справах дітей. Міліціонери тримають зв’язок з учнями старших класів, представниками батьківського комітету, директором ЗОШ № 3 м. Красногорівки. Правоохоронці намагаються отримати найбільш об’єктивну інформацію про умови проживання та навчання школярів, їхні потреби та побажання, намагаються підтримати підлітків, які знаходяться далеко від батьків.

 

«Під час останньої бесіди наші мандрівники розповіли, що 28 січня учні школи-інтернату «Гармонія» влаштували для них яскравий концерт, – говорить майор міліції Марія Вовк, старший оперуповноважений ВКМСД ГУМВС України в Донецькій області. – Виступи вихованців інтернату дуже сподобалися нашим дітям. Ми впевнені, вони обов’язково потоваришують.Звісно, діти сумують за батьками, домівками та рідним містом, яке залишилося у вогні. Це зараз найтяжче, що треба подолати педагогам, психологам і правоохоронцям».

Щоб учням було ніколи сумувати, правоохоронці Дніпропетровської області та адміністрація ЗОШІ «Гармонія» вже запланували для них низку заходів. Після першого тижня старанного навчання дітей очікує насичена розважальна програма. У п’ятницю тут відбудеться шкільна дискотека, в суботу діти поїдуть до краєзнавчого музею м. Нікополя, а у неділю відвідають кінотеатр і візьмуть участь у екскурсії містом.

«Ми вдячні нашим колегам з Дніпропетровщини, – відзначає начальник ВКМСД ГУМВС України в Донецькій області підполковник міліції Віталій Боднарук. – Правоохоронці Донецької області разом з представниками органів місцевого самоврядування та соціальними службами намагаються вивезти якомога більше дітей з зони ведення вогню. Дніпропетровська область першою відгукнулась на заклики про допомогу. І ми бачимо, що це не формальні дії, все робиться з душею, повною віддачею та розумінням ситуації».

 

За матеріалами ВЗГ ГУМВС України в Донецькій області

Від Педагогічна Преса

Керівник порталу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *